zivotopis Nicole Anderson

5. ledna 2011 v 8:58 |  jonas
Povolání: Herečka
Věk: 20
Datum narození: 29. 08. 1990
Místo narození: Rochester, Indiana
Znamení: Panna   aktuální horoskop »
Výška: 160 cm

Životopis

Nicole Gale Anderson se narodila 29. 8. 1990 v Rochester v Indianě. Má dva sourozence, stašího bratra Kenna a mladší sestru Nadine. Je částečně filipínka, kavkazanka a španělka.
Jako dítě soutěžila v gymnastice, kde se umístila druhá a poté i první v národní soutěži. Ve 13 letech byla odměněna stipendiem do Georgia's Barbizon modelingové školy. Od té doby se oběvuje v tisku a televizi, jako třeba v Mary - Kate and Ashley Online Clothing a dalších.
Od roku 2005 se oběvuje v televizi pravidelně. Dostává nemálo epizodních rolí v televizních seriálech jako jsou Hannah Montana, Zoey 101, Unfabulous a další. Oběvuje se na stanici ABC Family v televizním filmu Princess.

V roce 2008 se Nicole stává členkou Disney stars a oběvuje se v seriálu Jonas jako Macy Misa. Zde poznává Chalseu Staub a stávají se dobrými kamarádkami. V tomto roce se Nicole ještě objevuje na obrazovkách ABC Family jako Kelly Parker v několika epizodách seriálového dramatu Make It or Break It a pokračuje v nové sezóně.
V nedávné době se oběvila ve filmu Accused at 17, kde hraje Biancu, kterou neprávem obviní z vraždy.

V roce 2010 začala natáčet Mean Girls 2 v Atlantě, Georgii, kde hraje Hope. Také pokračuje v natáčení seriálu Jonas L.A.

Je poloviční vegetariánkou. Což znamená, že její stravu zahrnují mořské plody a ryby.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama